AlmanyaSohbet Kullanıcı Sözleşmesi

Taraflar

  1. SohbetAlmanya.Org sitesi ve yöneticileri.
  2. Sitemizin bağlı bulunduğu sohbet sunucusu.
  3. Sunucuya bağlı olan diğer sitelerimiz ve yöneticileri.
  4. Sunucumuz içerisindeki bütün kullanıcılarımız.

Sitelerimizin bağlı oldu sunucumuzda sizlere her daim Almanya sohbet hizmeti sunacağımızın teminatını vermekteyiz arkadaşlar.

Kuralları ihlal etmediğiniz sürece sizlere sunmuş olduğumuz hizmetler tarafınca bir kısıtlamada bulunmayacağız.

Sitemiz içerisindeki kurallar sayfasında yazılı olan maddeleri sitemiz ile bağlantı kuran her ziyaretçi okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılmaktadır arkadaşlar.

Ziyaretçilerin kurallar sayfasından haberdarlığı ve yeni kuralları bilmesi kendi sorumluluğu altındadır.

Kullanıcılarımızın sunucumuz içerisinde kendisi tarafından kayıtlanmış olan rumuzu, şifresi ve her türlü özel bilgisi tarafımızca korunmakta ve saklanmaktadır.

Sitemizi ziyaret eden her kullanıcının ip adresi kayıt defterimiz tarafından kayıt edilmektedir. Kayıt edilen bu adresler SohbetAlmanya.Org sitemiz tarafından korunmaktadır ve kimseyle paylaşılmamaktadır.

İnternet korsanları ile mücadele birimlerine yapılan şikayetler dahilinde bizlere sunulan yasal zorunluluklar kapsamında kayıt altına alınan her ip adresi adli mercilere bildirilmektedir.

Sunucumuz içerisinde bulunan her ziyaretçimizin yasal hakları ve güvencesi tarafımızca korunmaktadır.

Sitemiz içerisinde yaşanan herhangi bir olumsuz davranışta site yetkililerine bildirilerek en kısa sürede çözüme kavuşturulmasını talep edebilirsiniz.

Sunucumuzda kullanmış olduğunuz rumuz şifreleriniz sunucu yetkilisi olan belirli kişiler tarafından gözlenmektedir lakin kimse ile paylaşılmamaktadır.

Sitemiz erişkin olarak sayılmayan bireylerin kullanımına kapalıdır. Bu kuralı bildikleri halde uymayan kişiler kasten bu kuralı umursamayıp suçu işlediği kabul görülmektedir.

Yukarıda yazmış olduğum maddeleri içeren kullanıcı sözleşmesi sitelerimiz ve sunucumuz arasında bir bağlayıcı, Kullanıcılarımız ile aramızda bir birleştirici olarak kabul görülmekte ve uygulanmaktadır.

Sitelerimize ve sunucumuza bağlanan her kullanıcı bu sözleşmeyi kabul etmiş sayılmaktadır.