Kurallar

  1. Sunucumuz içerisinde bağlı bulunan üyelerimizin yapmış olduğu her türlü yazılı yazısız, söylem suç teşkil edebilecek bir durumda ise bundan kendileri sorumlu tutulmaktadır. Bu durumlarda SohbetAlmanya.Org sitemiz ve içerisinde belirli faktörlerde görev yapmakta olan görevliler sorumlu tutulamaz.
  2. Türkiye Cumhuriyeti anayasasına aykırı söylem, davranış ve harekette bulunan kişilerin yasal mercilere bildirilmesi mecburidir.
  3. Sunucumuz içerisinde bulunmakta olan kullanıcılarımıza yönelik her türlü hakaret, taciz gibi davranışlar söz konusu olduğu vakit adli işlemler başlatılmaktadır.
  4. Sunucumuz içerisinde kayıt etmiş olduğunuz rumuz ve şifreniz kayıt altına alınarak korunmaktadır. Gerekli olunduğu vakit adli makamlar ile paylaşılmaktadır.
  5. Sitemiz içerisinde size ait olmayan telefon numarası, mail adresi ve benzeri kişisel bilgiler açığa çıkarıldığı vakit kişisel hayatın gizliliği ve özel hayata müdahale suçlarından tarafımızca suç duyurusunda bulunulmaktadır.
  6. Sunucumuz içerisinde özel kanallarda yapacağınız her türlü cinsel içerikli konuşmalar ve paylaşımlar kullanıcılarımızın kendi iradesinde ve sorumluluğu altındadır.
  7. Sunucumuz içerisinde cinsel içerikli konuşmalar, psikolojik baskı yapacak söylemler ve benzeri olayların yaşanabileceği sebebiyle henüz yetişkin birer birey sayılmayan kişilerin sitemiz ile bağlantı kurması yasaktır.
  8. Sitemiz içerisinde kayıt etmiş olduğunuz rumuz adı verilen takma isimler ve belirlemiş olduğunuz şifreler kullanıcılarımızın sorumluluğu altındadır.
  9. Kullanmış olduğunuz rumuzlar gerekli görüldüğü zamanlarda SohbetAlmanya.Org yönetimi tarafından kısıtlamaya maruz kalabilir. Rumuzların yasal ve telif hakları tamamen sitemiz ve yönetimine aittir.
  10. Sitemize giriş sağlayan her ziyaretçi bu kuralları okumuş ve kabul etmiş sayılır.